Concert Theatre Festival Family Education Sport Dance

Verilerinizin gücünü ortaya çıkarın

İhtiyacınız olan veriler parmaklarınızın ucunda, daha akıllı kararlar almanıza yardımcı oluyor.

Etkinliklerinizi analiz edin, anlayın ve eyleme dönüştürülebilir raporlar halinde dışa aktarın.

Kullanıma hazır raporlama araçlarımız ilk günden itibaren tüm zor işleri sizin için yapar. Çeşitli satış, katılım ve ödeme raporları ile içgörü kazanın veya kendi özel raporlarınızı oluşturun.

Tüm verilerinize tek bir yerden ulaşın

Tek bir hesap, her şeyi yönetmek için tek bir yer ve tüm etkinlik genel görünümünüzü görmek için tek bir tıklama. Satış öncesi, gerçek zamanlı ve etkinlik sonrası eylemlerden herhangi bir metrik hakkında rapor verin.

Bir bakışta tüm verileriniz

Akıllı panolarımızla en önemli analizlerinizin anlık görüntüsünü alın. Karmaşık tablolar olmadan etkinlik performansınızı, gelirinizi ve müşteri ayrıntılarınızı bir bakışta görselleştirin. Kolay, erişilebilir ve tamamen otomatik!

Etkinliğinizi gözlemleyin

Başarılı etkinlikler yaratmak sadece bilet satmakla ilgili değildir. Raporlama yazılımımız etkinliklerinizi gerçekleşirken analiz etmenize yardımcı olur. Gerçek zamanlı kapasite raporları, yerinde ürün satışları ve daha fazlası ile etkinliklerinizin nasıl ilerlediğini anında öğrenin.
  • Tamamen özelleştirilebilen markalı arayüzler
  • Gerçek zamanlı raporlama
  • Gelişmiş otomasyonlar
  • Yerleşik analiz
  • Rakipsiz müşteri desteği
Etkinlik düzenleme şeklinizi değiştirin
Features Ticketing Recurring Events Reserved Seating Product Sales Registration Virtual events Onsite Solutions Access Control Cashless Payments Benefits White Label Data Rich International All Features 3rd party extensions Solutions Corporate Adventures Entertainment POLICIES Terms & Contidions For Organizers Terms & Contidions For Customers Privacy Policy For Organizers Privacy Policy For Customers Purchase Policy Cookies Policy ABOUT / CONTACT IMPRIT