Concert Theatre Festival Family Education Sport Dance

Reyko

REYKO, Kınay Entertainmet işbirliği ile 11 Kasım akşamı tekrar Berline geliyor.

REYKO İspanyol Soleil ve yapımcı Igor'un oluşturduğu Londra merkezli alt-pop ikilisi.

İkili, tüm şarkıları kendileri besteliyor ve üretiyor ve aynı zamanda kendileri de kaydediyorlar. İlk single'ları "Spinning Over You", Soleil'in hassas vokallerini Igor'un zengin ritimleriyle mükemmel bir şekilde birleştiren ayrıntılı ve akılda kalıcı bir pop şarkısı. Şarkı, Soleil ve Igor'un farklı, zıt ve müzikal kökenlerini etkileyici bir şekilde gösteriyor.

Son birkaç yılda ikili,komik akılda kalıcı pop şarkılarının ve psychedelic pop, electroclash veya post-punk'tan biraz etkilenen yaratıcı, eksantrik seslerin eklektik türe meydan okuyan karışımıyla sadık bir hayran kitlesi topladı. Şimdi merakla beklenen üçüncü albümleri Fantasia'yı sunmak için Türkiye'ye geliyorlar. Bu arada, muhtemelen şarkılarının çoğunu bir Ticari reklam veya Netflix serisinde duymuşsunuzdur -

Reyko'nun şarkıları çeşitli film müziklerine yeralmıştır.

"Spinning Over You", El Corte Ingles 2018 kış satış kampanyasının resmi şarkısıydı . Şarkı ayrıca Netflix dizisi Elite film müziği, 4. bölüm 2. sezonda yer almaktadır.

“Hierba Mala”, Netflix dizisi "House Of Flowers" film müziği, 6. bölüm, 1. sezonda yer almaktadır.

"Set You Free", Netflix dizisi Toy Boy'un tema şarkısıdır .

Your Game”, Netflix dizisi Toy Boy'un son bölümünün kapanış sahnesinde beliriyor . İkiliden şarkının sahne için özel olarak yazılması istendi.

Canlı şovları müzikleri kadar eklektik ve heyecan verici: şarkıcı Soleil'in heyecan verici varlığı ve güzel sessiz vokalleri, gitar ve elektronik davulların bir karışımının üstünde varlığını hissettiriyor.

Features Ticketing Recurring Events Reserved Seating Product Sales Registration Virtual events Onsite Solutions Access Control Cashless Payments Benefits White Label Data Rich International All Features 3rd party extensions Solutions Corporate Adventures Entertainment POLICIES Terms & Contidions For Organizers Terms & Contidions For Customers Privacy Policy For Organizers Privacy Policy For Customers Purchase Policy Cookies Policy ABOUT / CONTACT IMPRIT