Concert Theatre Festival Family Education Sport Dance

Sınırların etkinlikleri kısıtlamasına izin vermeyin

Biz her şeyi yapabiliyoruz, böylece işinizi istediğiniz yerde kurabilirsiniz.

Dünya çapında daha fazla ülkede daha fazla müşteriye ulaşmak için pasaportunuz

Uluslararası alanda iş çekmek için birden fazla dil, para birimi ve yerel ödeme sağlayıcılarını etkinleştirin. Müşterilerinize kendi tercihlerine göre özelleştirilmiş bir alışveriş deneyimi ile kolaylık ve güven sağlayın.

Çoklu Para Birimi

Dünya çapında ödemeleri yönetmenin zorluklarını azaltın. Çok basit - müşterileriniz tercih ettikleri para birimiyle satın alır, gerisini biz hallederiz. Aynı güvenlik ve kontrol ile sorunsuz uluslararası işlemler için çeşitli para birimlerini etkinleştirin.

Çoklu ödeme ağ geçidi

Müşterilerinizin tercih ettiği ödeme ağ geçidini kullanarak ödemeleri küresel olarak kabul edin. Apple, Google ve Samsung pay gibi güvenli, kullanışlı ve alıcı merkezli çözümler sunun. Size hiçbir maliyet getirmeden sorunsuz bir ödeme deneyimini teşvik edebilmeniz için fonlara asla dokunmayacağız.

Çoklu dil

Listelemeden ödemeye kadar tüm içeriğinizi yerelleştirerek küresel kitlenize hitap edin. Etkinlik web sitenizin çevirilerini anında sağlamak için desteklemek istediğiniz dilleri kolayca ekleyin. Dilden dile kullanıcılarınıza aynı kolay anlaşılır arayüz deneyimini sunacağız.

Çoklu satış vergisi

Karmaşık finansal hesaplamaları ve vergi raporlarını kolay yoldan halledin. Sattığınız her üründe en son mevzuata %100 uyum sağlayın. Dijital vergi kayıtlarını tutun, faturalarınızı raporlayın ve müşterilerinize kapsamlı satış vergisi makbuzlarının gönderilmesini otomatikleştirin.

Çoklu etkinlik satışları

Birden fazla şifreyi ve tekrar eden giriş formlarını unutun. Müşterileriniz çevrimiçi alışveriş yapabilir ve farklı etkinlikler için birden fazla bileti tek bir sepette güvenli bir şekilde kontrol edebilir. Müşterileriniz için sorunsuz ödeme, dönüşümlerde artış ve satışlarda artış anlamına gelir. Kazan-kazan.

Çoklu kanal

Her zamankinden daha fazla yerde satış yapın! Çoklu kanal satışları, satın alma yolculuğunun her adımında orada olmanızı sağlar. Web sitenizden, gişe uygulamamızı kullanarak yerinde ve aradaki her yerde satış yapın. Tek bir gösterge paneli, tüm siparişlerinizi verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar, böylece çevrimiçi ve çevrimdışı satışlar arasındaki boşluğu doldurabilirsiniz.
  • Herhangi bir para biriminde raporlama
  • Sorunsuz müşteri deneyimleri sağlayın
  • Doğrudan web sitenizden satın
  • Tamamen özelleştirilebilir markalı arayüzler
  • Rakipsiz müşteri desteği
Uluslararası fırsatları artırın
Features Ticketing Recurring Events Reserved Seating Product Sales Registration Virtual events Onsite Solutions Access Control Cashless Payments Benefits White Label Data Rich International All Features 3rd party extensions Solutions Corporate Adventures Entertainment POLICIES Terms & Contidions For Organizers Terms & Contidions For Customers Privacy Policy For Organizers Privacy Policy For Customers Purchase Policy Cookies Policy ABOUT / CONTACT IMPRIT