Concert Theatre Festival Family Education Sport Dance

En iyi gişe çözümü

İnteraktif oturma planlarından gişe biletleme, pazarlama ve raporlamaya kadar her şeyi EQtickets'te yapabilirsiniz.

Tiyatro biletlerinize ışık tutun ve müşterilerinizi ilk sıraya koyan sınıfının en iyisi bir deneyim sunun.

Lorem ipsumLorem ipsum
En yeni tiyatro biletleme yazılımı ile mekanınıza hayat verin. Kodlamaya gerek yok. Tek tıklamalı bloklar, koltuklar ve sıralar ile daha hızlı çalışın ve zahmetsizce oluşturun. Müşterilerin koltuklarını seçmesine izin verin ve doğrudan web sitenizden geniş ölçekte bilet satın.

Rezervasyon deneyimini kolaylaştırın

Web sitenizden bilet satın ve ziyaretçilere koltuklarını seçme şansı verin. Gelirlerinizi artırmak için aynı rezervasyon yolculuğu içinde birden fazla fiyat bandı, üst ürün ve hizmet sunun. Tiyatro biletleme yazılımımızı web sitenize entegre etmek, dönüşümleri artırmak için hayranları platformunuzda tutmaya yardımcı olur ve üçüncü taraf sitelerin onları rakip etkinliklere maruz bırakmasını önler.

Mekanınıza güvenli bir dönüş yaratın

En son düzenlemelerden haberdar olmak için etkinliklerinizde sosyal mesafe kuralları ve kapasite kontrolleri uygulayın. Ziyaretçilerin kendilerini güvende hissedecekleri bir deneyim yaratmak için koltukları ve sıraları bloke edin, grup rezervasyonlarını sınırlayın ve ziyaretçi sayısını canlı olarak takip edin.

Kapıda Bilet Satın

Gişe çözümümüzle kapıda bilet satın. Uygulamamız, hareket halindeyken kart ödemelerini kabul etmenize, anında bilet basmanıza ve bilet sahiplerini kontrol etmenize olanak tanır. İhtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda, böylece kuyruklar olmadan son dakika satışlarını karşılayabilirsiniz.

Gişe satışları

Çevrimdışı mod, internetiniz sizi yarı yolda bıraksa bile her zaman ödeme alma ve işlem yapma özgürlüğü verir. Bu şekilde, kasiyerler ve ürün satıcıları koşullar ne olursa olsun gişeden ve telefondan bilet ve ürün satabilirler.
  • Tamamen özelleştirilebilir markalı arayüzler
  • Mobil bilet teslimatı ve tarama
  • Çok kanallı satışlar
  • Beyaz etiketli, markalı giyilebilir ürünler
  • Rakipsiz müşteri desteği
Etkinlik deneyimini dönüştürün
Features Ticketing Recurring Events Reserved Seating Product Sales Registration Virtual events Onsite Solutions Access Control Cashless Payments Benefits White Label Data Rich International All Features 3rd party extensions Solutions Corporate Adventures Entertainment POLICIES Terms & Contidions For Organizers Terms & Contidions For Customers Privacy Policy For Organizers Privacy Policy For Customers Purchase Policy Cookies Policy ABOUT / CONTACT IMPRIT