Concert Theatre Festival Family Education Sport Dance

Etkinlik biletlemenizi güçlendirin

Web sitenizden geniş ölçekte bilet satın - performanstan ödün vermeden.

Biletleme için tasarlandı. Her şey için üretildi

Biletleme, pazarlama ve müşteri yönetimi platformuyla büyük işler başarın. Son teknoloji araç setimiz, özel oturma planları oluşturmanızı, konuk listelerini yönetmenizi ve ürün ve hizmet satmanızı sağlar. Hepsi aynı kontrol panelinden.

Marka deneyimini baştan sona kontrol edin

Her adımda çarpıcı, beyaz etiketli sayfalar oluşturun. Size ait gibi görünen, hissettiren ve davranan bir etkinlik deneyimi tasarlamak için tüm kontrol sizde. Kendi adınız altında sınıfının en iyisi etkinlikler oluşturmak için renk, tema ve düzeni kişiselleştirin. Bizimkini değil.

Web sitenizden etkinlik biletinizi satın

Bilet mağazanızı kendi sayfanız olarak çalıştırın veya eksiksiz bir markalı deneyim için web sitenize entegre edin. Her cihazda harika görünen, aynı uzman sonuçlarına sahip esnek seçenekleriniz var.

Hızlı, güvenilir bilet taraması

Ücretsiz iOS ve Android uygulamalarımızla misafirlerinizi hızlı bir şekilde check-in yapın. Bilet siparişleri her tarama cihazıyla senkronize edilir, böylece hayranlarınız sırada beklemek yerine etkinliğinizde daha fazla zaman geçirebilir. Mükerrer check-in'leri önleyin, konuk listelerini ve kapasiteyi görüntüleyin veya biletlerini unutan hayranları bulun.
Features Ticketing Recurring Events Reserved Seating Product Sales Registration Virtual events Onsite Solutions Access Control Cashless Payments Benefits White Label Data Rich International All Features 3rd party extensions Solutions Corporate Adventures Entertainment POLICIES Terms & Contidions For Organizers Terms & Contidions For Customers Privacy Policy For Organizers Privacy Policy For Customers Purchase Policy Cookies Policy ABOUT / CONTACT IMPRIT